TR | EN
CeylanMineral
HaritaHaberlerMedyalarKataloglar

HAKKIMIZDA

1960 yılında, madencilik, tarım ve lojistik sektörlerinde ticari faaliyetlerine başlayan Ceylan Grup Şirketleri otomotiv, inşaat, sigortacılık ve hızlı tüketim ürünleri dağıtımı alanlarında da hizmet vermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana geliştirdiğimiz kurumsal yapımızı Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Kia, New Holland, British American Tobacco gibi global firmalarla kurduğumuz iş ortaklıklarıyla güçlendirmekteyiz.

Ceylan Grup şirketlerimizden Ceylan Mineral Madencilik, yer altında var olan zenginliklerimizi gün yüzüne çıkarmak, bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamak ve üretimden nihai tüketiciye kadar sürdürülebilir bir değer yaratan şirket olma hedefiyle kurulmuştur.

Şirketimizin çıkartma faaliyetleri için hazırlık çalışmalarını devam ettirdiği alçıtaşı (jips) ile 1.850 hektarlık alanda bulunan kömür madenlerimiz Çankırı ili, 400 hektarlık alana sahip mermer madenimiz ise Ankara ili sınırları içerisindedir.

Ruhsatlarına sahip olduğumuz alçıtaşı, mermer ve kömür madenleri için arama ve altyapı hazırlık faaliyetlerine devam ederken, portföyümüzün yapı taşı olan sodyum bentonit madenlerimizi ise 4.000 hektardan oluşan ruhsatlı 4 sahamızdan biri olan Çankırı Tüney Köyü bölgesinden çıkarıyoruz.

50.000 m² arazi üzerinde yaklaşık 10.000 m² kapalı alana sahip Ankara’ya 75 km uzaklıkta bulunan Çankırı Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikamızda işlediğimiz sodyum bentonit madenlerimizi, hazır ürün olarak tüketicilere ve yarı mamül olarak da endüstrilerin kullanımına sunuyoruz. Yıllık 70.000 ton işleme kapasitemizi arttırmak adına aynı bölgede yaptığımız ek yatırımlarla fabrika alanını 10.000 m²’ye çıkartacak inşaat faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Toi Moi ve Kityus markalı kedi kumlarımızın yanı sıra istenilen niteliklerde özel markalı private label ve big bag ürünler yapabiliyoruz.

MİSYON

Ülkemizin yeraltı zenginliklerini sürdürülebilir madencilikle insanlığın faydasına sunmak

Sürdürülebilir madencilik odağında bugünün ihtiyaçlarını karşılarken yarınlarımızı riske atmıyoruz. Şeffaf yönetim ilkemizle çevremizi koruyor ve sosyal sorumluluklarımızdan ödün vermiyoruz.

Maden arama, çıkartma, işleme ve tüketim için hazır hale getirme süreçlerinin tamamını yönetiyoruz.

Ar-Ge ve üretim ekiplerimizin doğayı koruyarak, faydalı ve doğal ürünler sunmaları için gerekli tüm teknolojik yatırımları yapıyoruz.

Madenlerimizi hazır ürün olarak tüketicilere ve hammadde olarak endüstrilerin kullanımına sunuyoruz.


VİZYON

Faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’nin lider, dünyanın prestijli firmalarından biri olmak.

Yeniliklere açık olarak, sorunların ve ihtiyaçların çözümüne hızlı, pratik ve kalıcı çözümler sunmanın peşinde koşuyoruz.

Paydaşlarımıza ve piyasaya yaptığımız pozitif etkilerle pazarın yönünü tayin etmeyi amaçlıyoruz.

Konumundan ve başarılarından dolayı beğenilen, takip edilen, saygı duyulan ve tercih edilen bir firma olmayı hedefliyoruz.

MİSYON

ŞİRKET KÜLTÜRÜ ve DEĞERLER

Türkiye’nin lider, dünyanın prestijli firmalarından biri olma vizyonuyla çıktığımız yolda şirket kültürümüzü ve inandığımız değerleri SAYGI odağında birleşiyoruz. Şirketimizin saygınlığının işimizi yaparken tüm sosyal etkileşimde olduğumuz paydaşlarımıza, doğaya, çalışanlarımıza, ürünümüzü kullanan tüm canlılara saygı duymaktan geçtiğine inanıyoruz.

Ceylan Mineral Madencilik olarak şirket değerimizin sadece finansal başarılara bağlı olmadığını biliyor, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda çalışan memnuniyetini, paydaş sadakatini, çevre dostu uygulamaları ön planda tutuyor, işimize duyduğumuz saygıyı tüketicilerimize ve müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet olarak yansıtıyoruz.

Şirket Kültürü ve Değerler

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Yüksel CeylanAykon PazarlamaCmc PazarlamaAnkara OtokiralamaAnkara Oto İnşaatKonar
 
#
Tamam